Naše návnady

Obsluha výrobní linky - strojní mechanik

Pardubický kraj | 19.08.2024 [101633]
Hledáme šikovného strojního mechanika. Pokud máte praxi s obsluhou strojů a jste fyzicky zdatní, nabízíme Vám dobrou pracovní příležitost v Pardubicích se zajímavou mzdou! Ozvěte se nám!

Bližší popis pozice

  • Staňte se mistrem výroby bublinkové fólie! Budete ovládat stroj a technologie pro její výrobu a zpracování.
  • Zodpovídáte za seřizování, nastavování a kontrolu stroje a zařízení, abyste zajistili hladký chod výroby.
  • Provádíte základní preventivní a provozní údržbu stroje a jeho čištění, abyste předcházeli poruchám.
  • Požadavky

  • Máte technické vzdělání nebo už jste pracovali s obsluhou strojů? Pak vás rádi uvítáme v našem týmu!
  • Fyzická zdatnost je pro tuto práci nutná. Manipulace s materiálem a manuální zručnost by vám měly být vlastní.
  • Pracovní podmínky

  • Motivující mzdu, která odmění Vaši šikovnost.
  • Směnný provoz s volnými víkendy, takže si svůj volný čas užijete naplno.
  • Až 5 týdnů dovolené ročně, abyste si odpočinuli a načerpali sílu.
  • Jistotu práce ve stabilní české společnosti.
  • Příspěvek na stravenky v hodnotě 200 Kč, abyste se v práci nemuseli starat o jídlo.
  • Moderní pracoviště v Pardubicích.
  • Možný nástup ihned, případně dle dohody.
  • Přátelský kolektiv, ve kterém se budete cítit jako doma.
  • A navíc náborový bonus 20.000 Kč!
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz