Naše návnady

Reprezentant značky pro ČR

Kraj Vysočina | 19.08.2024 [101640]
Baví vás truhlářské výtvory a máte talent pro budování vztahů? Staňte se naším obchodním reprezentantem a pomozte nám šířit slávu našich produktů mezi truhlářské dílny po celé ČR!

Bližší popis pozice

  • Budete tváří naší firmy a budete budovat silné vazby s našimi klienty.
  • Poskytnete jim špičkovou péči a technickou podporu.
  • Vyhledáte nové obchodní příležitosti a rozšíříte tak naši klientskou základnu.
  • S nadšením budete prezentovat portfolio našich produktů a pomůžete tak truhlářům tvořit ještě krásnější kousky.
  • Budete vést evidenci a starat se o administrativní záležitosti spojené s prodejem.
  • Osvěžíte si své znalosti práce s CRM systémem.
  • Požadavky

  • Máte za sebou maturitní vysvědčení, ideálně technického zaměření.
  • Už jste se ponořili do světa obchodu a ochutnali jste práci na podobné pozici.
  • Jste rozený extrovert s reprezentativním vystupováním a umíte si lidi získat.
  • Samostatnost je pro vás samozřejmostí a nebojíte se trávit čas na cestách (4 dny v týdnu).
  • Pracovní podmínky

  • Odměnu, která roste s vašimi výsledky - měsíční bonusy až do výše 30 % základu!
  • Finanční vzpruhu na start - náborový bonus 25.000 Kč.
  • 13. plat, aby se vám lépe plnilo i mimořádná přání.
  • Příspěvek na penzijní připojištění, ať máte jistotu do budoucna.
  • Chutné obědy v závodní jídelně už za 17 Kč.
  • Slevy na firemní produkty, ať si i doma uděláte radost.
  • Finanční odměny za pracovní a životní jubilea, ať máte co oslavovat.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz