Naše návnady

Stavby vedoucí

Moravskoslezský kraj | 15.10.2024 [101643]
Hledáme zkušeného Stavbyvedoucího

Bližší popis pozice

  • Řídit stavbu, koordinovat dodavatele a zadavatele.
  • Komunikovat s dodavateli a investorem, řešit změny a úpravy projektu.
  • Kontrolovat dokumentaci.
  • Dodržovat a uplatňovat smluvní podmínky na dodavatele.
  • Dodržovat předpisy BOZP, PO a ochrany ŽP.
  • Pravidelně hodnotit dodavatele.
  • Odstraňovat reklamace.
  • Spoluodpovídat za ekonomické výsledky projektů.
  • Úzce spolupracovat s realizačními týmy, nákupním oddělením a ostatními úseky společnosti.
  • Spolupracovat při tvorbě nabídek pro zákazníky.
  • Požadavky

  • SŠ/VŠ stavební vzdělání.
  • Praxi na obdobné pozici nebo kvalifikaci v oboru.
  • Aktivní přístup, technické myšlení.
  • Svědomitost, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost.
  • Časovou flexibilitu.
  • Uživatelskou znalost MS Office.
  • Autorizace ČKAIT (výhodou).
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Pracovní podmínky

  • Stabilní zázemí: Staneš se součástí úspěšné české stavební společnosti.
  • Flexibilní pracovní dobu: Můžeš si svůj čas lépe organizovat.
  • Atraktivní benefity: Kromě slušného platu získáš služební auto, příspěvky na penzi, stravenky a další výhody.
  • Možnosti růstu: Budeš mít možnost se dále vzdělávat a posouvat se profesně dál.
  • Přátelský tým: Zažiješ příjemnou atmosféru a možnost seznámit se s dalšími skvělými lidmi.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz