Naše návnady

Řidič/ka kamionu

Kraj Vysočina | 12.09.2024 [101648]
Pro našeho partnera, mezinárodní společnost sídlící v Jihalvě, hledáme zkušeného řidiče kamionu. Pokud máte řidičské oprávnění C+E a platný profesní průkaz, ozvěte se nám. Nabízíme celou řadu benefitů a férovou mzdu!

Bližší popis pozice

Stanete se kapitánem naší flotily nákladních vozů! Vaším úkolem bude bezpečně přepravovat naše cenné výrobky mezi závodem a našimi zahraničními partnery, především v Německu a Rakousku. Budete zodpovědní za nakládku, vykládku a celkovou péči o svěřený vůz. A co je nejdůležitější, zajistíte, aby naše zboží dorazilo včas a v perfektním stavu.

Požadavky

  • Řidičský průkaz: Jste zkušený řidič s řidičským oprávněním skupiny C a E?
  • Profesionál: Máte platný profesní průkaz?
  • Spolehlivost a flexibilita: Jste spolehlivý a dokážete se přizpůsobit různým situacím?
  • Odvaha k dobrodružství: Líbí se vám cestovat a objevovat nové cesty?
  • Pracovní podmínky

  • Zlatá horečka: Těšte se na měsíční bonusy, které mohou zvýšit váš příjem až o 30%!
  • Startér: Na začátku vás čeká náborový příspěvek 50 000 Kč.
  • 13. plat: Každý rok se můžete těšit na 13. plat ve výši 20 000 Kč.
  • Stabilita: Nabízíme vám stabilní zaměstnání s možností růstu.
  • Starobní zabezpečení: Přispějeme vám na penzijní připojištění.
  • Gurmánský zážitek: V naší firemní jídelně si pochutnáte na výborných obědech již od 17 Kč.
  • Slevy: Užijte si slevy na naše výrobky.
  • Odměny: Oceníme vaši práci a věrnost finanční odměnou za pracovní a životní jubilea.
  • Střecha nad hlavou: Nabízíme možnost pronájmu moderního bytu 1+kk za zvýhodněných podmínek.
  • Volný čas: U nás budete mít volné víkendy, abyste si mohli odpočinout a nabrat nové síly.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz