Naše návnady

Elektroúdržba

Kraj Vysočina | 12.09.2024 [101649]
Hledáme šikovného provozního elektrikáře do údržby do mezinárodní společnosti sídlící v Jihlavě. Nabízíme náborový příspěvěk 50.000,-Kč, férovou mzdu a celou řadu benefitů. Ozvěte se nám!

Bližší popis pozice

Staneš se strážcem našich elektrických systémů! Budeš zodpovědný za bezproblémový chod všech elektronických zařízení a jejich údržbu. Tvoje práce zahrnuje pravidelné kontroly, opravy, přípravu náhradních dílů a spolupráci při plánovaných odstávkách. Hledáme někoho, kdo má rád technické výzvy a rád věci opravuje.

Požadavky

  • Vzdělání: Máš za sebou střední školu s technickým zaměřením (elektro)?
  • Zkušenosti: Praxe v oboru je výhodou, ale není podmínkou ? šanci dostanou i absolventi!
  • Zručnost: Jsi zručný a máš technické myšlení?
  • Týmový hráč: Umíš pracovat v týmu a rád se učíš novým věcem?
  • Pracovní podmínky

  • Stabilní zázemí: Nabízíme ti zajímavou práci ve stabilní společnosti.
  • Kariérní růst: Máš možnost se u nás profesně rozvíjet.
  • Atraktivní mzdu: Tvoje práce bude náležitě ohodnocena.
  • Bonusy: Kromě fixního platu se můžeš těšit na pravidelné bonusy.
  • Penzijko: Přispějeme ti na penzijní připojištění.
  • Strava za hubičku: V naší kantýně si pochutnáš na výborných obědech za skvělé ceny.
  • Slevy: Budeš mít slevy na naše výrobky.
  • Odměny: Oceníme tvou práci a věrnost finanční odměnou za pracovní a životní jubilea.
  • Nástup ihned: Můžeš nastoupit prakticky kdykoliv.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz