Naše návnady

Plánovač

Pardubický kraj | 12.09.2024 [101650]
Chceš být tím, kdo naše projekty uvede do života? Ozvi se nám!

Bližší popis pozice

Staneš se řídícím centrem našich projektů! Budeš zodpovědný za hladký průběh každé zakázky od jejího počátku až do konce. Tvoje práce zahrnuje zakládání nových projektů v našem systému SAP, zajišťování potřebných materiálů, řešení případných změn a úzkou spolupráci s kolegy v České republice i zahraničí. Budeš pracovat v našem moderním závodě v Ústí nad Orlicí.

Požadavky

  • Vzdělání: Máš za sebou střední školu s technickým zaměřením?
  • Zkušenosti: Znalost technické dokumentace a předchozí zkušenosti s plánováním budou výhodou.
  • Jazyky: Mluvíš plynně anglicky (alespoň na úrovni B1)?
  • Počítače: Jsi zběhlý v práci s Excellem? Znalost SAP bude výhodou.
  • Osobnost: Jsi pečlivý, komunikativní a rád řešíš problémy?
  • Pracovní podmínky

  • Přátelský kolektiv: Staneš se součástí našeho skvělého týmu.
  • Flexibilita: Nabízíme pružnou pracovní dobu, která se přizpůsobí tvým potřebám.
  • Atraktivní plat: Tvoje práce bude náležitě ohodnocena.
  • Bonusy: Kromě fixního platu se můžeš těšit na roční bonus až 20 000 Kč.
  • Další benefity: Můžeš využít řadu dalších benefitů, jako je penzijní připojištění, extra dovolená, slevy na mobilní tarify, dotované stravování a další.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Lucka Hrubošová

    manažer
    +420 737 042 101
    hrubosova@spinhr.cz