Naše návnady

Senior Software Test Engineer

Brno | 15.10.2024 [101654]
Hledáme zkušeného testra. Přijď si k nám pro zajímavou práci a celou řadu benefitů!

Bližší popis pozice

Přidej se k nám a staň se součástí týmu, který tvoří budoucnost průmyslu. Budeš mít jedinečnou příležitost podílet se na vývoji inovativní automatizační platformy, která spojuje svět průmyslu a informačních technologií. Tvoje mise? Navrhnout a implementovat dokonalou testovací strategii, která zajistí bezchybný chod celé platformy. Budeš nejen testovat nové funkce, ale také vytvářet a udržovat automatizované testy, které nám ušetří spoustu času a námahy.

Požadavky

  • Zkušenosti z první linie: Máš za sebou úspěšné projekty v testování softwaru pro průmyslové aplikace?
  • Automatizace je tvoje parketa: Zvládáš psát vlastní skripty a nástroje, a to včetně integrace do CI/CD pipeline?
  • Angličtina je tvůj druhý jazyk: Bez problémů komunikuješ v angličtině a nebojíš se mezinárodní spolupráce?
  • Technické znalosti: Python a Git jsou pro tebe samozřejmostí. Znalost nástrojů jako Cypress, Selenium, Jira, Confluence nebo Azure DevOps je výhodou.
  • Láska k detailu: Jsi pečlivý a máš rád, když všechno funguje tak, jak má.
  • Pracovní podmínky

  • Flexibilní pracovní doba: Pracuj tak, jak ti to vyhovuje, včetně možnosti home office.
  • Atraktivní finanční ohodnocení: Tvoje práce bude náležitě oceněna.
  • Mezinárodní prostředí: Budeš součástí globálního týmu s přátelskou atmosférou.
  • Možnosti profesního růstu: Podílej se na rozvoji inovativních technologií a posunuj své kariéry dál.
  • Široký balíček benefitů: Kromě nadstandardní dovolené a příspěvku na penzijní připojištění tě čeká řada dalších benefitů, jako je například program výhodných mobilních tarifů nebo stravenkový paušál.
  • Odpovědět na nabídku

    Kontakt

    Hanka Paulíková

    HR hunter
    +420 777 751 102
    paulikova@spinware.cz